Od początku istnienia firmy Solar-Tech dbaliśmy o to by nasze zestawy solarne były zbudowane z najwyższej jakości komponentów najlepszych wyspecjalizowanych producentów przy zachowaniu możliwie niskich cen. Postawiliśmy głównie na kolektory słoneczne- solary, wybierając po latach testów spośród różnych ich rodzajów polskie kolektory słoneczne próżniowe heat-pipe,  jako najbardziej dostosowane do naszych warunków klimatycznych (praca w niskich temperaturach i przy niewielkim nasłonecznieniu, wymagana wysoka trwałość). Kolektory te produkowane przez nas w kooperacji z kilkoma firmami, jak się okazało były ,,strzałem w dziesiątkę” i w kolejnych latach zaczęliśmy wydłużać na nie gwarancję poczynając od 3 lat poprzez 7 lat, 10lat aż dochodząc do 16 lat. Obecnie po latach klienci informują nas, że solary te są bardzo trwałe i odporne na grad, dzięki bezpiecznikom termicznym zaś niesamowicie odporne na przegrzania, a ich zdolność przechwytywania energii jest sporo powyżej przeciętnej.

W zakresie paneli fotowoltaicznych i inwerterów postawiliśmy na współpracę głównie ze sprawdzonymi  partnerami niemieckimi, włoskimi, austriackimi, kanadyjskimi i izraelskimi która owocuje dalszymi sukcesami. Wierzymy, ze energia odnawialna to przyszłość energetyki i ochrona środowiska naturalnego.

Na dzień dzisiejszy posiadamy oddziały w takich miastach jak: Warszawa, Kobyłka, Chojnice, Gdańsk, Jasło, Dąbrowa Górnicza i Olsztyn, a kilkanaście zaprzyjaźnionych firm monterskich jest wykonać i serwisować profesjonalnie i niedrogo instalacje solarne na terenie praktycznie całej Polski oraz w niektórych krajach Unii Europejskiej. Nasi instalatorzy posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe i certyfikaty UDT lub SEP.

Świadczymy usługi np: projektowanie instalacji solarnych, wykonawstwo instalacji kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych PV, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawa rurek ciepła ”heat-pipe”, usuwanie wycieków glikolu i jego uzupełnienie za pomocą stacji napełniająco- odpowietrzających, naprawa automatyki, itp.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszej oferty zestawów!