WSPÓŁPRACUJ I ZARABIAJ

Klub Instalatora Solar-Tech

Prestiżowe grono autoryzowanych Przedstawicieli Regionalnych i Instalatorów sprzedających lub (i) instalujących produkty Solar-Tech (kolektory słoneczne-solary, systemy solarne, panele fotowoltaiczne)

 

Stale rozwijający się rynek, nowe produkty oraz coraz większe wymagania inwestorów nie pozwalają na bierność wykonawców i handlowców. Dlatego wszystkim instalatorom i przedstawicielom należącym do Klubu proponujemy możliwości rozwoju pod opieką grupy o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki którym poszerzą swą ofertę i podniosą kwalifikacje. W dzisiejszym świecie, aby być konkurencyjnym, trzeba wiedzieć więcej i być sprytniejszym od innych. Naszym klubowiczom proponujemy szkolenia, rabaty handlowe oraz współpracę opartą na uczciwych zasadach. Członkowie Klubu mogą korzystać z atrakcyjnych, dodatkowych promocji i spotkań.

 

Jeśli więc jesteś aktywny- nie zwlekaj, przyłącz się do grupy Solar-Tech! Możesz zachować również niezależność i zostać naszym Partnerem. Zapewniamy pakiet szkoleń technicznych i marketingowych. Ich uczestnicy posiądą dużą wiedzę o branży, otrzymają potrzebne certyfikaty, a także zestaw materiałów promocyjnych.

Członkowie Klubu otrzymają możliwości rozwoju w przyszłościowej i dobrze płatnej branży energii odnawialnej, a także mogą otrzymać wyłączność obsługi klientów na wybranym przez siebie obszarze. Stawiamy na uczciwość i długotrwałe relacje.

 

Wymagania:

  • własny samochód
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • zdolności sprzedażowe (dotyczy przedstawicieli)
  • doświadczenie w instalacjach hydraulicznych lub grzewczych (dotyczy instalatorów).

 

Jeśli chcesz zostać członkiem Klubu i Autoryzowanym Instalatorem lub Przedstawicielem Solar-Tech zadzwoń pod numer: tel. 505 803 541 lub napisz na adres: solar-tech@solar-tech.pl

 

Poszukujemy również doradców techniczno-handlowych na województwa: lubelskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie. Praca w Solar-Tech to ciekawa praca i możliwość zarabiania dużych pieniędzy!