ZESTAWY SOLARNE DO PRODUKCJI
ENERGII ELEKTRYCZNEJ ON-GRID

Panele fotowoltaiczne korzystają z odnawialnego źródła energii, którym jest promieniowanie słoneczne. Zasada ich działania jest dość prosta. Komponenty instalacji, a dokładniej ogniwa, absorbują energię słoneczną, a następnie przetwarzają ją w prąd. Może on służyć do zasilania różnych urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynkach.

Zestawy solarne – jak wygląda produkcja energii?

Panele fotowoltaiczne muszą być skierowane w stronę słońca, aby miały najlepszy dostęp do promieni. Padają one na powierzchnię modułów, a następnie przedostają się do ogniw. Wewnątrz nich fotony wprawiają w ruch elektrony, które są odpowiedzialne za wytwarzanie energii. Inwertery, które są nazywane także falownikami, przetwarzają prąd stały na zmienny. W takiej formie może on trafić do instalacji elektrycznej w budynku.

Przykładowe zestawy solarne do produkcji energii elektrycznej ON-GRID

ZESTAWY PV3,0 3-faz PV5,0 3-FAZ PV7,0 3-FAZ PV9,9 3-FAZ
MOC PANELI FOTOWOLTAICZNYCH (W) 3120 5070 7020 9750
LICZBA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH (SZT.) 8 13 18 25
CENA PROMOCYJNA ZESTAWU NETTO BEZ MONTAŻU (ZŁ) 12 500
14 500
19 000
22 800
CENA ZESTAWU BRUTTO Z MONTAŻEM (ZŁ) 15 999
19 199
25 499
31 699

Powyższe zestawy solarne mają charakter poglądowy i każdy z nich modyfikujemy pod potrzeby konkretnego Klienta.

W sprawie wymiany wyprodukowanej przez siebie energii elektrycznej skontaktuj się z lokalnym Zakładem Energetycznym. Przygotowujemy każdorazowo dokumenty dla Zakładów Energetycznych!

OD ROKU 2019 KOSZTY ZESTAWU SOLARNEGO MOŻNA ODLICZYĆ W CAŁOŚCI OD PODATKU DOCHODOWEGO!

OD SIERPNIA 2019 MOŻNA UZYSKAĆ DOTACJĘ W WYSOKOŚCI 4000- 5000ZŁ Z PROGRAMU ,,MÓJ PRĄD”

Zestawy solarne – wygoda i oszczędność

Męczysz się z płaceniem dużych pieniędzy za prąd? Teraz już nie! Kupując panele fotowoltaiczne płacisz mniej i zyskujesz więcej! Dodatkowo możesz zarobić na wzroście cen energii elektrycznej!

  • np. panele fotowoltaiczne monokrystaliczne: koreańskie QCELLS z 12- letnią gwarancją, koreańskie LG z 25- letnią gwarancją, japońskie SHARP z 12- letnią gwarancją,  chińskie LONGI,  TRINASOLAR, JINKOSOLAR lub JASOLAR z 12- letnią gwarancją, kanadyjskie  CANADIANSOLAR z 12- letnią gwarancją, koreańskie HYUNDAI z 25- letnią gwarancją,
  • 25 lat gwarancji na sprawność paneli,
  • niemieckie falowniki SMA z 5- letnią gwarancją ,austriackie FRONIUS z 10- letnią gwarancją, chińskie HUAWEI, GOODWE lub SOFAR z 10- letnią gwarancją, amerykańskie GE z 5-10- letnią gwarancją, izraelskie SOLAREDGE z 12-letnią gwarancją,
  • możliwość dokupienia dłuższych gwarancji na falowniki,
  • zabezpieczenia AC/DC renomowanych producentów i uziemienie,
  • niemieckie dobre okablowanie+ MC4,
  • perfekcyjne dopasowanie wszystkich podzespołów,
  • możliwość montażu przez Klienta,
  • niezależność i bezobsługowość,
  • łatwość montażu na dachu lub na trawniku.

Jak dobrać moc systemu fotowoltacznego? – naciśnij lub skontaktuj się z nami!

Solar-Tech – panele fotowoltaiczne w Warszawie i okolicach

Nasze instalacje solarne do produkcji energii elektrycznej cieszą się popularnością głównie ze względu na możliwość uniezależnienia się od komercyjnych dostawców, a także podwyżek cen prądu. Fotowoltaika jest także ekologiczna, gdyż nie wpływa na zanieczyszczenie środowiska. Prąd wytworzony dzięki instalacji może zasilać różne urządzenia, w tym pompy ciepła. Panele fotowoltaiczne instalujemy w woj. mazowieckim i częściowo w woj. łódzkim.

Instalacje fotowoltaiczne w woj. mazowieckim od Solar-Tech

W Solar-Tech oferujemy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne w woj. mazowieckim. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż. Zestawy dobieramy pod konkretne potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu spełniają one wszelkie oczekiwania. Oferujemy także pomoc w zdobyciu dofinansowania inwestycji, jaką są panele fotowoltaiczne.

Instalacje solarne – zapewnij sobie tanią energię

Panele solarne można zamontować na dachu, a także elewacji lub gruncie. Dzięki nim uniezależnisz się od komercyjnych dostawców prądu i będziesz mógł korzystać z niego praktycznie za darmo. Dobierzemy odpowiednią moc instalacji, aby pracowała wydajnie i efektywnie. Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne w Warszawie i okolicach to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o środowisko naturalne. W Solar-Tech oferujemy również niezawodne kolektory słoneczne do ogrzewania wody, a także solary wspomagające ogrzewanie domu.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i skorzystania z oferty Solar-Tech!